









2 170,97 ₴
Шукаєте комфортне рішення для відпочинку на природі? Sunwaal Paradise ZeroGravity - це ергономічний і міцний шезлонг, створений для насолоди на свіжому повітрі. Він ідеально підійде для саду, тераси, пляжу, кемпінгу або навіть балкона.

Основні особливості:

Габарити:

Просто розкладіть - і насолоджуйтеся своїм відпочинком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Текстилен |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 64 см |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Столик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Складане крісло-шезлонг Maltec Sunwaal Paradise бежеве до 150 кг для кемпінгу та відпочинку |