



Відправка з 08 червня 20263 884,69 ₴
Це чудовий варіант для домашніх кардіотренувань та підтримки загальної фізичної форми. Велотренажер дозволяє комфортно тренуватися незалежно від погодних умов та часу доби. Завдяки своїй компактності він підходить для використання в домашніх умовах, а ергономічний дизайн робить тренування приємним і безпечним.


Цей велотренажер стане надійним помічником для тренувань вдома, допомагаючи підтримувати активний спосіб життя та досягати спортивних цілей у зручний для вас час.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10.3 кг |
| Велоергометр | Так |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Дистанція, Швидкість, Час, Витрата калорій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Вертикальний механічний велотренажер Care Life з комп'ютером |