





Відправка з 08 червня 20264 800 ₴
Призначена для ефективного тренування м'язів живота, спини та сідниць. Завдяки регульованій конструкції, ви можете налаштувати лаву під свій зріст і рівень складності тренувань.
![]()
Лава оснащена лічильником, який відстежує кількість виконаних повторень, час тренування, а також кількість спалених калорій, що дозволяє контролювати та підвищувати ефективність вправ. Міцна сталева конструкція витримує інтенсивні навантаження, а нековзкі накладки на ніжках забезпечують стабільність та безпеку під час тренувань.
![]()
Регулюючи кут нахилу, ви змінюєте рівень складності вправ: найбільший кут лави є найлегшим, збільшення кута підвищує рівень складності.
Лава для преса Hop-Sport HS-2001ABT стане надійним помічником у домашніх тренуваннях, допомагаючи вам досягати спортивних цілей і підтримувати форму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.9 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Особливості | Регулювання за висотою, Лічильник, Інформаційний дисплей, Регулювання нахилу |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Гіперекстензія + прес |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Лава для преса Hop-Sport HS-2001ABT регульована з лічильником |