








5 445,16 ₴
4 900,64 ₴
Тренажер для опрацювання м'язів спини, преса, ніг та сідниць. Основні елементи конструкції включають фіксатор для ніг, підтримку для стегон та додаткові підніжки. Широка нижня опора лави гарантує безпеку під час виконання вправ.
![]()
Під час тренувань використовується вага власного тіла, але з освоєнням техніки можна додати додаткові обтяження, такі як гирі або гантелі, для ще інтенсивнішого тренування.
![]()
![]()
![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Особливості | Регулювання за висотою, Регулювання нахилу |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Гіперекстензія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 106 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Тренувальна лава для гіперексенція Hop-Sport HS-1018 з опорою |