



Відправка з 08 червня 202618 291,84 ₴
Електрична бігова доріжка для дому – це ідеальний вибір для комфортних тренувань у будь-який час. Вона поєднує зручність та ефективність, дозволяючи вам адаптувати інтенсивність тренувань відповідно до ваших цілей і фізичної підготовки.

Бігова доріжка оснащена вбудованими бічними приводами, що дозволяють швидко і без зусиль скласти її, економлячи місце в кімнаті. Особливістю цієї моделі є можливість використання бігової доріжки в складеному вигляді. Однак майте на увазі, що максимальна швидкість при цьому змінюється.

ВАЖЛИВО! Перед першим використанням бігової доріжки змастіть бігову поверхню силіконовим спреєм або маслом. Рекомендується також регулярно обслуговувати ремінь, застосовуючи той самий метод.
Планшет, видимий на фотографіях, не є частиною обладнання.
Цей тренажер стане чудовим вибором для дому, допомагаючи тримати форму та підтримувати здоровий спосіб життя у зручний для вас час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GYMTEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 26 кг |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 100 см |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Особливості | Підставка для аксесуарів, Аудіосистема, Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час |
| Ширина полотна | 40 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 см |
| Довжина | 126 см |
| Ширина | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Бігова доріжка для дому Gymtek XT400 електрична |