









Відправка з 08 червня 202628 838,78 ₴
Електрична бігова доріжка 4FIZJO TM Falco створена для зручних і безпечних тренувань вдома. Її складана конструкція та сучасний дизайн дозволяють економити простір і легко зберігати доріжку навіть у маленьких приміщеннях. Потужний двигун гарантує плавний перехід між швидкостями, а додаткова підсвітка додає атмосферності під час тренувань.

Електрична бігова доріжка ТМ FALCO інтуїтивно зрозуміла в експлуатації та оснащена 3 додатковими режимами роботи. Це дозволяє налаштувати тренування відповідно до ваших індивідуальних цілей та фізичного стану. Регулярні заняття допоможуть зміцнити і покращити форму м'язів нижньої частини тіла.

На біговій доріжці ви зможете виконувати різні види вправ: від розминки та пробіжок до кардіотренувань. Налаштуйте час і тип інтервального бігу і насолоджуйтеся результатами тренувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FIZJO |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 53 кг |
| Встановлення кута нахилу | Ручна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 115 см |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Максимальна швидкість полотна | 13 - 16 |
| Особливості | Підставка для аксесуарів, Аудіосистема, Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Потужність двигуна, л. с | 1,6 - 2 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час |
| Ширина полотна | 42 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116 см |
| Довжина | 153 см |
| Ширина | 68.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Складана бігова доріжка 4FIZJO TM Falco для дому |