






2 702 ₴
Лава для тренувань Neo-sport NS07 з еспандером та гантелями – оптимальний вибір для ефективних тренувань вдома! Цей багатофункціональний тренажер допоможе зміцнити м’язи преса, рук, спини та плечей. Ідеально підходить для всіх рівнів підготовки, пропонуючи різноманітні варіанти тренувань.



Замовляйте лаву Neo-Sport NS07 та тренуйтеся вдома, досягаючи своїх фітнес-цілей швидко і комфортно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 см |
| Довжина | 136 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Лава для тренувань Neo-Sport NS-07 з гантелями й еспандером |