









Відправка з 08 червня 20262 085,71 ₴
Ролик для преса Minexo AB Wheel з тримачем для смартфона та таймером – ефективний тренажер для тренувань преса, який допомагає зміцнювати м'язи живота, спини та плечей. Завдяки тримачу для смартфона ви зможете слідкувати за тренуванням або дивитися відео, а вбудований таймер допоможе вам контролювати час і інтенсивність вправ.


Ролик AB Wheel з автоматичним відскоком – ваш надійний партнер для досягнення ідеальної фізичної форми. Замовляйте зараз і розпочинайте тренування!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик для преса |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ролик для преса Minexo Ab Wheel з таймером |