









Відправка з 08 червня 202614 447,96 ₴
Бігова доріжка Thunder Viva – це інноваційний тренажер, створений для комфортних і продуктивних домашніх тренувань. Оснащена електродвигуном потужністю 1,5 к.с., вона забезпечує регулювання швидкості, дозволяючи варіювати інтенсивність від спокійного бігу до динамічного спринту. Максимальна швидкість 12 км/год дає змогу налаштовувати тренування відповідно до вашого рівня фізичної підготовки.

Бігова доріжка Thunder Viva – ідеальне рішення для комфортних тренувань вдома, яке допоможе підтримувати форму та зміцнювати здоров’я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thunder |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 18 кг |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина полотна | 110 см |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 90 кг |
| Максимальна швидкість полотна | 12 і менше |
| Особливості | Підставка для аксесуарів, Аудіосистема |
| Потужність двигуна, л. с | до 1,5 |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Швидкість, Дистанція, Витрата калорій, Час |
| Ширина полотна | 38 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 97 см |
| Довжина | 124 см |
| Ширина | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Бігова доріжка Thunder Viva складана |