





Відправка з 04 травня 20268 898,98 ₴
8 721 ₴
Набір із 8 садових стільців SIMPLE з графіту - чудовий вибір для великих терас і садів. Стільці поєднують у собі міцну конструкцію та елегантний дизайн, забезпечуючи комфорт і довговічність. Економічний комплект садових меблів, який чудово підійде для будь-якого приміщення.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 720 мм |
| Глибина стільця | 570 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комплект садових стільців 8 предметів Focus Garden графітовий |