





2 406,12 ₴
Стильні та сучасні балконні стільці SIMPLE графітового кольору. Комплект із 2 штук - ідеальне рішення для невеликих приміщень, таких як балкони або тераси. Вони поєднують у собі міцну конструкцію, зручність використання та доступну ціну й ідеально підходять для використання на відкритому повітрі.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 720 мм |
| Глибина стільця | 570 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Набір стільців 2 шт Focus Garden графітовий |