
Відправка з 05 травня 20264 196,94 ₴
4 113 ₴
Мобільна полиця з висувними шухлядами - рішення, яке підійде як вдома, так і в громадських приміщеннях, наприклад, перукарнях, салонах краси тощо. Залежно від необхідності існує три варіанти виробу з трьома, чотирма або п'ятьма висувними шухлядами. Двадцятилітрові ящики прозорі, тому видно вміст ящиків. Основа конструкції - підставка на колесах, виготовлена з якісного матеріалу.

Полиця відмінно підійде для будь-якого приміщення, наприклад, як контейнер на столі, шафка у ванній або невеликий комод для дитячих іграшок та одягу. Сучасний дизайн, заснований на простоті форми, ідеально впишеться в будь-який дизайн інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 100 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комод на колесах пластиковий на 5 ящиків Curver |