

Відправка з 05 травня 20265 020,41 ₴
4 920 ₴
Практична полиця сучасного дизайну стане в нагоді в кожному будинку. Має чотири місткі шухляди з ручками, які міцні і, що важливо, дуже легко чистяться. Полиця ідеально підходить для ванної кімнати, спальні або в якості контейнера на столі. Якісний матеріал, з якого її виготовлено, за своєю структурою нагадує популярний ротанг, який чудово вписується в будь-який дизайн інтер'єру.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 79 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комод пластиковий на 4 ящики Curver кремовий |