

Відправка з 05 травня 20263 493,88 ₴
3 424 ₴
Практична полиця сучасного дизайну стане в нагоді в кожному будинку. Вона має три місткі шухляди, які міцні і, що найголовніше, дуже легко чистяться. У кожного з них є ручка, яка не виступає за межі кошика.

Полиця ідеально підходить для ванної кімнати, спальні або в якості невеликого контейнера поруч зі столом. Якісний матеріал, з якого її виготовлено, за своєю структурою нагадує популярний ротанг, який чудово вписується в будь-який дизайн інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 59 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 33 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комод пластиковий на 3 ящики Curver кремовий |