








Відправка з 08 червня 202610 602,04 ₴
Представляємо вам новітню модель відомого бренду Sapphire - SG COLT MAGNETIC BIKE. Безкомпромісна якість нашого продукту робить його цінним для спортсменів усіх рівнів.

Завдяки залученню найкращих дизайнерів спортивного інвентарю велосипед Sapphire Colt виконаний у наймоднішому на даний момент стилі. Гострі, рішучі форми в поєднанні з червоними акцентами надають не тільки динаміки, а й елегантності.
Велотренажер Colt - ідеальне рішення для людей, які шукають надійний і довговічний пристрій. Фігура вашої мрії, здоров'я і благополуччя в межах вашої досяжності! Фізичні вправи чудово розслаблюють тіло і розум. Близько 30 хвилин вправ тричі на тиждень достатньо, щоб спалити жирову тканину і поліпшити фізичну форм

Велике зручне сідло з регулюванням по горизонталі.
Одним з основних факторів, що впливають на комфорт занять на велотренажері, є якість встановленого на ньому сідла. У нашій моделі для виготовлення сідла використовуються найміцніші матеріали, що забезпечують комфортні тренування навіть під час найбільш напружених тренувань.
8-ступінчасте регулювання опору
Завдяки використанню внутрішнього магнітного механізму велосипед працює надзвичайно тихо - тепер ви можете займатися спортом у будь-який час дня та ночі. Масивний маховик забезпечує не тільки плавний рух, а й широкі можливості регулювання опору за допомогою ручки, що знаходиться в межах досяжності тренажера.
Датчики вимірювання пульсу
Давно відомо, що фізичні вправи найефективніші, якщо ми виконуємо їх за постійного пульсу (відповідного нашим можливостям і рівню підготовки). Пропонована модель постійно вимірює пульс завдяки надзвичайно точним датчикам, розміщеним у ручках пристрою. Наш комп'ютер сам повідомить Вам про результати вимірювань.
Окремої уваги заслуговує підставка для планшета або смартфона - тепер ви можете дивитися фільм або улюблений серіал під час тренування (планшет, представлений на фотографіях, призначений для демонстраційних цілей і не входить до комплекту).
Рульове колесо моделі Colt вкрите високоякісним м'яким неопреном.
.

Функція СКАНУВАННЯ (дозволяє переглядати значення через певні проміжки часу)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sapphire |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7 кг |
| Вага маховика | 7 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 см |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 78 см |