


Відправка з 02 червня 202634 405,10 ₴
Автономний гібридний інвертор Qoltec 53871 з'єднує фотоелектричну установку, накопичувач енергії та електромережу. Він використовує надлишок сонячної енергії для живлення приймачів та заряджання акумулятора. Коли вироблення енергії перевищує поточну потребу, надлишковий струм може передаватися для заряджання акумуляторів LiFePO4, AGM, GEL або накопичувача енергії, що дозволяє зберігати енергію для подальшого використання. Автоматично перемикається в автономний режим.
https://garagegarden.com.ua/ua/p2904640562-akkumulyator-agm-100ah.html
https://garagegarden.com.ua/ua/p2905055023-akkumulyator-100ah-12v.html

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qoltec |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальний струм | 100 А |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 5500 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 95 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 438 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 8.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Гібридний інвертор 5,5 кВт Qoltec 53871 |