








Відправка з 07 червня 20266 495,92 ₴
Ящик для розсади Cultivo Terra Cube L - це рішення для пристрасних садівників, які прагнуть створити величезний та красивий садок незалежно від доступного місця.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Встановлення | Підлогова |
| Дренажні отвори | Так |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для розсади |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Об`єм | 377 л |
| Ширина | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ящик для вирощування Terra Cube L 164x82x31 см Cultivo |