





3 755 ₴
Продовжіть садовий сезон і насолоджуйтесь неперевершеним комфортом. Потужний електричний колонний обігрівач Focus Garden 003632 (променистий обігрівач) - це спосіб насолоджуватися відпочинком на свіжому повітрі за будь-якої погоди.Висока потужність робить обігрівач Apus дуже ефективним, а панорамна серцевина забезпечує 360-градусний обігрів. В результаті ця модель відмінно працюватиме як на відкритому повітрі, так і в центрі тераси або патіо.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Алюміній |
| Особливості | Функція повороту |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Галогенний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Інфрачервоний колонний нагрівач Black Apus |