









3 728 ₴
Променистий обігрівач Sirius 003623 забезпечить приємне тепло за рахунок інфрачервоного випромінювання. Кріпиться до стіни та не займає багато місця, тому ідеально підходить для невеликих терас. Нехай ваші гості насолоджуються відпочинком на свіжому повітрі будь-якої пори року, не турбуючись про низьку температуру. Променистий обігрівач забезпечить приємне тепло за рахунок інфрачервоного випромінювання. Кріпиться до стіни та не займає багато місця, тому ідеально підходить для невеликих терас.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Алюміній |
| Особливості | Пульт дистанційного керування, Таймер |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Галогенний |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Настінний інфрачервоний нагрівач чорний Sirius |