







Відправка з 04 травня 20264 707,14 ₴
4 613 ₴
Висока шафа для зберігання інвентарю Jolly Keter 003201 – пропозиція для всіх, хто цінує поєднання функціональності та сучасного дизайну. Велика площа зберігання дозволяє комфортно організувати місце з урахуванням індивідуальних потреб. Внутрішній простір оснащений трьома знімними полицями, положення яких можна вільно регулювати.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Сірий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип меблів | Шафа інструментальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1660 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 15 кг |
| Полиця | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість комірок | 3 шт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал фасаду | Пластик |
| Назва | Пластикова шафа для обладнання Keter Kis Jolly High |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |