



4 858,16 ₴
Низька шафа Excellence Keter 003533 - функціональне та універсальне рішення. Вражає своєю естетичною та стильною обробкою. Ніжні кольори та сучасна форма дозволяють шафі ідеально вписатися практично у будь-який інтер'єр. Шафа Excellence оснащена двома практичними полицями, висоту яких можна регулювати в залежності від розміру речей, що зберігаються. Крім того, він має ергономічні ручки та стійкі підняті ніжки, які полегшують підтримку чистоти у приміщенні.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 15 кг |
| Полиця | 2 шт. |
| Основні | |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість комірок | 3 шт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Шафа для господарського інвентарю Kis Excellence low cabinet Keter |