




Відправка з 04 травня 202610 326,53 ₴
10 120 ₴
Крісло-гойдалка Focus Garden Ronda темно-сірого кольору - це поєднання вишуканого дизайну і неперевершеного комфорту.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Алюміній |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові матеріали | |
| Чохол сидіння | тканина |
| Чохол спинки | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 780 мм |
| Вага | 14.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-серий |
| Назва | Крісло-гойдалка Ronda Focus Garden темно-сірий |