




9 729 ₴
Комплект садових крісел Corfu Duo від Keter – ідеальне рішення для комфортного відпочинку на свіжому повітрі. Стильний дизайн, довговічний коричневий пластик та зручні розміри (75х70х79 см) роблять ці крісла відмінним вибором для саду, тераси чи балкону.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 79 см |
| Глибина стільця | 70 см |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 75 см |
| Основні | |
| Матеріал каркаса (опор) | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Регульовані опори | Немає |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою та підлокітниками |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Набір садових крісел коричневий Corfu Duo Keter |