





Відправка з 05 травня 202617 328,57 ₴
16 982 ₴
Сарай Keter Manor – практичне рішення для охайного зберігання садового інвентарю. Він витривалий у будь-яку погоду, не потребує догляду та чудово вписується у будь-який ландшафт.

Переваги:

Розміри

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 29 кг |
| Вид товару | Госпблок |
| Висота | 1960 мм |
| Довжина | 940 мм |
| Загальна площа | 1.76 кв.м |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дверного отвору | 165 см |
| Форма даху | Двосхилий |
| Ширина дверного прорізу | 64 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Сарай садовий для інвентарю Manor Keter |