


Відправка з 04 травня 202627 205,10 ₴
26 661 ₴
Елегантний та практичний комплект меблів для вітальні: зручні крісла та стильний стіл з отвором для парасольки.Легка, але міцна конструкція гарантує комфорт та довговічність.Цей комплексний набір меблів урізноманітнить ваші літні моменти на терасі або в саду.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| В комплект входить | Стілець, Стіл |
| Висота | 89 см |
| Глибина | 60 см |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Кількість персон | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Комплект садових меблів для альтанки коричневий Iowa/Melody Keter |