









Відправка з 05 травня 202660 197,96 ₴
58 994 ₴
Наведіть лад у саду з Keter Darwin 6x8 — стильним і міцним сараєм для інструментів, який не лише прикрасить ділянку, а й вирішить питання зберігання назавжди.


Розміри

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 94 кг |
| Висота | 2210 мм |
| Довжина | 2440 мм |
| Загальна площа | 4.63 кв.м |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість вікон | 1 |
| Форма даху | Двосхилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Будиночок для садового інвентарю коричневий Darwin Keter |