









16 229,59 ₴
Садовий будиночок VERMONT 4x3 Light Grey — стильне та міцне рішення для зберігання всього садового інвентарю. Сучасні матеріали, простота догляду та універсальний дизайн — чудова альтернатива дерев’яним сараям.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hardmaister |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 32.45 кг |
| Висота | 2040 мм |
| Довжина | 1040 мм |
| Загальна площа | 1.39 кв.м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1340 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Висота дверного отвору | 172 см |
| Каркас | Метал |
| Кількість вікон | 1 |
| Форма даху | Двосхилий |
| Ширина дверного прорізу | 73 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Сарай для інструментів Vermont 134x104 см Hardmaister 003464 Light Grey |