

Відправка з 05 травня 20263 828,57 ₴
3 752 ₴

Вбудована мийка проста в установці. Просто вставте її в отвір у стільниці та прикріпіть. Цей спосіб установки підходить для стільниць з будь-якого матеріалу.

Мийка з нержавіючої сталі підійде на кожну кухню. Вона нейтральна при контакті з харчовими продуктами, стійка до високих температур та плям.

Якщо у вас маленька кухня, вибирайте мийку, яка не займатиме занадто багато місця. Цю модель можна встановити на шафу шириною 50 см, що заощадить багато вільного місця.
Технічні характеристики
Додаткові можливості:
можливість встановлення дозатора мила, можливість встановлення подрібнювача або збірника відходів, сифона з підключенням до посудомийної машини
Розміри
Зовнішні параметри
Обладнання:
переливно-зливна арматура, інструкція по встановленню, гарантійний талон, сифон
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 380 мм |
| Довжина чаші мийки | 270 мм |
| Ширина мийки | 380 мм |
| Ширина чаші мийки | 300 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |