

Відправка з 05 травня 202649 590,82 ₴
48 599 ₴

Ваша ідеальна мийка має бути стійка до подряпин і механічних пошкоджень, різких перепадів температури та сонячного світла? Це мийка Franke, виготовлена з фраграніту, надзвичайно міцного композиту, що складається з 80% кварцу та 20% акрилового сполучного!

Стримати раковину в чистоті — це одне, а як боротися з мікробами, яких неможливо побачити неозброєним оком? До композиту, з якого виготовлена мийка Franke, додано покриття з фосфатного скла та срібла, що захищає від розмноження бактерій і мікроорганізмів.

Мийка Franke, виготовлена переважно з міцного кварцу, винятково стійка до подряпин.

Навіть якщо ви занадто різко поставите каструлю, поверхня мийки Franke залишиться цілою! Це пов'язано з матеріалом Fragranite, відомим своєю винятковою ударостійкістю.

Мийка Franke, виготовлена на 80% з кварцу, стійка до високих температур упродовж 15 секунд. Ви можете спокійно залишити гарячу каструлю на деякий час у раковині, коли шукаєте підставку або килимок для ролів Franke.

Технічні характеристики
Додаткові можливості:
автоматичний корок, сифон із під'єднанням до посудомийної машини, прихований перелив
Розміри
Зовнішні параметри
Обладнання:
інструкція зі встановлення, автоматичний корок, зливна кришка, рулонний килимок, сифон, крапельна вставка
Гарантія:
15 років без винятків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Кераміка |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 445 мм |
| Довжина чаші мийки | 385 мм |
| Ширина мийки | 445 мм |
| Ширина чаші мийки | 405 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |