









Відправка з 08 травня 20262 921,43 ₴
2 863 ₴
Кутова шліфувальна машина Kraft&Dele KD1725 призначена для різання та шліфування таких матеріалів, як метал, дерево, бетон, пластик, кераміка, камінь та багато інших. Він оснащений двигуном потужністю 2900 Вт, що дозволяє використовувати його з усіма типами дисків діаметром 230 мм. Потужність двигуна дозволяє забезпечити швидкість обертання 6000 об/хв. Основна ручка виготовлена із спеціального нековзного матеріалу, що полегшує утримання пристрою в руці.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 7.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |