ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ВИРОБИ
| Бренд: | KRAFT&DELE |
| Модель: | KD1439 |
| Тип пристрою: | пневматична шліфувальна машина |
| Шліфувальна тарілка: | 150 мм ( 6 ") |
| Швидкість (без навантаження): | 10 000 об/мин |
| Средний расход воздуха: | 114 л/хв |
| Робочий тиск: | 90 PSI (6,3 бар) |
| Розмір повітрозабірника: | 1/4" |
| Розмір повітряного шлангу: | 3/8" |
| Об `єм: | ~ 89 дБ |
| Вага: | 2,1 кг |











