








Відправка з 08 травня 20262 231,63 ₴
2 187 ₴
Конструкція столу дозволяє підігнати положення стільниці та її ширину під форму предмета, який ви хочете розмістити там.Додатково стільниця оснащена змінними губками, що дозволяють кріпити до столу предмети різної форми. Регулювання столу здійснюється за допомогою ручок, розташованих з правої та лівої сторони.

Характеристики:

Параметри:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Стіл верстачний |
| Тип опор | Ніжки |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Жовтий |
| Максимальне навантаження на стільницю | 100 кг |