





Відправка з 01 червня 20267 268 ₴

Гарний міксер на кухні – справжній скарб. У наш час кожен може дозволити собі мати більш професійний варіант — планетарний міксер, який завдяки своєму коливальному руху ще краще збиває і перемішує, а також може замішувати густе тісто. Зазвичай саме цей елемент приготування смачних страв та виробів (наприклад, пельменів, макаронів, вареників) найбільше засмучує, коли потрібне ручне замішування тіста, від чого болять руки, а кухня вимагає ретельного збирання.
У велику миску ємністю 6,2 літра поміститься приблизно 3-3,5 кг тіста. Ви можете зручно замішувати і замішувати тесто для піци, торта, хліба та багатьох інших страв у чаші, прозора кришка якої ефективно захищає від пилу та бризок вмісту зовні. Ви можете легко залишити міксер включеним, поки готуєте інгредієнти та страви.
У комплект поставки пристрою входять три насадки для замішування тіста різної щільності. Ви можете регулювати робочу потужність за допомогою ручки з підсвічуванням та 8 рівнями потужності . Якщо важіль міксера піднято, двигун не запуститься, тому пристрій особливо безпечний для дітей та літніх людей.
Робот дуже стійкий, в основі пристрою є присоски , які не дозволяють йому зміщуватися під час роботи .
Найважливіші особливості планетарного міксера Bomann KM 398 CB:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Імпульсний режим | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Призначення | Професійна |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 326 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Ширина | 402 мм |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 6.2 л |
| Комплектація | |
| Віночок для збивання | Да |
| Насадка для замішування тіста | Да |
| Емульсійна насадка | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Захист від перегріву | Да |
| Плавне регулювання швидкості | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Система 3-в-1 | Да |