








7 442 ₴

ProfiCook KM 1222 W - потужна тістомісильна машина з професійним, довговічним двигуном потужністю 1200 Вт. Пристрій зробить приготування тортів та десертів ще простіше та приємніше. Ідеальне рішення не лише для любителів випічки. Функціональний висококласний планетарний робот із сучасним дизайном та кольоровою гамою, яка підійде до будь-якої кухні. Завдяки планетарній системі змішування
пристрій виробляє ідеально замішане тісто . Ефективний віночок приготує пишний бісквіт, відмінно зб'є яєчні білки та багато іншого. І все це без забруднення кухні завдяки захисту від бризок. 8 передач дозволяють оптимально налаштувати швидкість роботи пристрою під поточні потреби. Додатково пристрій оснащений імпульсним режимом . У комплект входять функціональні кухонні ваги, які дозволять точно зважувати інгредієнти для приготування страв. Ви швидко дізнаєтесь, скільки важить кожен харчовий продукт.
Найважливіші особливості планетарного кухонного комбайна ProfiCook KM 1222 W:

Види наконечників та їх використання:
Найбільш важливі особливості цифрових кухонних ваг:
Розміри та вага планетарного робота:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi Cook |
| Імпульсний режим | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Призначення | Професійна |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.04 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Комплектація | |
| Віночок для збивання | Да |
| Насадка для замішування тіста | Да |
| Емульсійна насадка | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Захист від перегріву | Да |
| Плавне регулювання швидкості | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Система 3-в-1 | Да |