









Відправка з 01 червня 20264 438 ₴

Bomann KM 6009 CB — ефективний планетарний робот для замішування тіста з міцним приладдям . Планетарний рух міксерів дозволить збивати яйця, солодкі вершки та багато інших продуктів. Чаша ємністю 5 літрів виготовлена з нержавіючої сталі. Робот відрізняється винятковою ефективністю та довговічністю. Ніжки із присосками забезпечують стабільну роботу.
У комплект входить бризкозахищена кришка із заправним отвором , яка полегшує додавання інгредієнтів під час роботи пристрою. Це значно полегшує підтримку чистоти на кухні під час приготування їжі.
Найважливіші особливості планетарного робота Bomann KM 6009 CB:

Розміри робота:
Розміри (прибл. ширина х висота х глибина) та вага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Імпульсний режим | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Призначення | Професійна |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 299 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 366 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Так |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Комплектація | |
| Віночок для збивання | Да |
| Насадка для замішування тіста | Да |
| Емульсійна насадка | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Захист від перегріву | Да |
| Плавне регулювання швидкості | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Система 3-в-1 | Да |