






5 316 ₴

Clatronic KM 3711 - кухонний комбайн, який зробить приготування тортів і десертів ще простіше і приємніше. Ідеальне рішення не лише для любителів випічки. Функціональний планетарний робот високого класу, що відрізняється сучасним дизайном та приємним пастельним кольором корпусу.
Пристрій впорається навіть із найскладнішими завданнями, адже його потужність досягає 1100 Вт. У поєднанні з висококласним гачковим міксером з литого алюмінію він здатний замісити навіть велику кількість густого тіста - максимум 3 кг.
Робот подбає про те, щоб завдяки планетарній системі змішування ми отримали ідеально замішане тісто. Ефективний віночок приготує пишний бісквіт, відмінно зб'є яєчні білки та багато іншого. І все це без забруднення кухні завдяки захисту від бризок.
Найважливіші особливості планетарного кухонного комбайна Clatronic KM 3711:
Види насадок та їх використання:

Розміри:
Розміри (прибл. Ш х В х Г) та вага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |