





Відправка з 07 травня 20262 276 ₴

Маленька духовка має всі можливості класичної духовки. Навіть якщо у вас мало місця , ви зможете насолодитися запеченими, хрусткими та корисними стравами . Ви з успіхом зможете приготувати курку-гриль, спекти піцу, торт чи хліб. Ви можете використовувати деко і грати для гриля . Всі ці елементи легко розбираються, миються і містяться в чистоті. Ви можете безпечно виймати гарячі листи за допомогою ручки, що входить в комплект.
На ефективність духовки впливають встановлені зверху і знизу нагрівачі потужністю 650 Вт, завдяки яким ваші страви пропікаються рівномірно і стають хрусткими з усіх боків.
Керувати роботою пристрою ви можете за допомогою двох ручок. Перший служить для встановлення температури в діапазоні 100-230°С. У другому ви можете встановити таймер на 60 хвилин, який після закінчення випічки видасть звуковий сигнал, щоб ви не підпалили блюдо і не забули про нього.
Найважливіші особливості електричної духовки Clatronic MB 3746:
розміри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Гриль | Ні |
| Максимальна потужність печі | 650 Вт |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Піддон для крихт |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 219 мм |
| Ширина | 360 мм |