







Відправка з 07 травня 20267 976 ₴

Окрема електрична духовка Clatronic MBG 3728 ідеально підійде для будь-якої кухні. Пристрій дозволяє приготувати смачне смажене м'ясо, овочі, піцу або торт. Просте керування та висока функціональність духовки гарантують приготування смачних страв. Просто виберіть потрібну функцію та аксесуар, а все інше духовка зробить за вас дуже швидко.
Характерною особливістю пристрою є його велика місткість – внутрішня ємність складає цілих 30 літрів, що дозволяє спекти велику курку або майже 30 см піци. Духовка оснащена функцією конвекції, верхнім і нижнім нагрівачами – ми можемо включити один з нагрівачів або обидва одночасно. У комплект духовки входить рожен і камінь для піци діаметром 29 см.
Духовку легко мити — вона має знімний піддон, куди можуть потрапляти крихти та жир.
Найбільш важливі особливості духовки Clatronic MBG 3728:

Духовка виготовлена з матеріалів, що легко миються, і додатково має знімний лист, куди можуть впасти крихти або жир. Конвекційна піч.
Рівномірне випікання завдяки циркуляції повітря.
Велика місткість
Випікання великої курки або майже 30 см піци завдяки 30 літрам. внутрішньої ємності.
У комплект входить круглий камінь для випікання піци діаметром 29 см.
Розміри духовки:
Розміри (прибл. Ш х В х Г) та вага
пристрої: 510 х 330 х 410 мм; Вага: 9,49 кг.
Упаковка: 553 х 395 х 430 мм; 10 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Піддон для крихт, Вертел |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.49 кг |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 510 мм |