









12 519 ₴

Bomann CL 6049 CB – ефективний портативний кондиціонер, ідеальне рішення для спекотних днів. Пристрій не вимагає постійної установки. Кондиціонер охолодить 400 м3 повітря на годину. Регульовані заслінки дозволяють регулювати напрямок потоку повітря по вертикалі та горизонталі. 24-годинний таймер дозволяє запрограмувати включення пристрою, наприклад, перед поверненням додому, щоб кімната, в якій він знаходиться, була належним чином охолоджена і готова до нашого повернення. Програмування пристрою можливе як через вбудовану сучасну панель управління, так і за допомогою бездротового пульта дистанційного управління.
Кондиціонер має три функції: охолодження, осушення і вентиляція повітря - використовуйте їх у міру необхідності.
Клас енергоспоживання «А» гарантує, що комфорт перебування при приємній температурі не вплине на ваш домашній бюджет. Завдяки віконному люверсу можна естетично закріпити трубу в жалюзі або відкрити вікно всього на кілька сантиметрів.
Система рециркуляції конденсату забезпечує використання конденсату для охолодження випарника. Внаслідок цього резервуар для залишкової води необхідно спорожняти рідше.
Найбільш важливі особливості портативного кондиціонера Bomann CL 6049 CB:

Пристрій має холодопродуктивність 7000 БТЕ (2,0 кВт), що дозволяє охолоджувати 400 м 3 повітря на годину.
3в1
Кондиціонер має функції охолодження, осушення та вентиляції.
Контроль
Програмувати пристрій можна як через вбудовану сучасну панель керування, так і бездротовим пультом дистанційного керування.
Таймер
24-годинний таймер дозволяє запрограмувати увімкнення пристрою, наприклад, перед поверненням додому, щоб кімната, в якій він знаходиться, була належним чином охолоджена і готова до нашого повернення.
Ідеально підходить для подарунка
Пристрій має елегантну упаковку, що робить його ідеальним як подарунок!
Розміри кондиціонера:
Розміри (прибл. Ш x В x Г) та вага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 8000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 2300 Вт |
| Потік повітря | 400 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Мобільний |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 21.1 кг |
| Висота | 713 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2300 Вт |
| Частота | 50 Гц |