









Відправка з 05 травня 202619 127 ₴

Clatronic CL 3716 – ефективний портативний кондиціонер, ідеальне рішення для спекотних днів. Пристрій не вимагає постійної установки. Кондиціонер охолодить 400 м3 повітря на годину. Регульовані заслінки дозволяють регулювати напрямок потоку повітря по вертикалі та горизонталі. 24-годинний таймер дозволяє запрограмувати включення пристрою, наприклад, перед поверненням додому, щоб кімната, в якій він знаходиться, була належним чином охолоджена і готова до нашого повернення. Пристрій можна програмувати через Wi-Fi, що дозволяє легко підключитися за допомогою смартфона або планшета через безкоштовний додаток. Бездротове підключення робить керування кондиціонером ще простіше і дозволяє керувати пристроєм з будь-якої точки світу. Також пристрій має функцію голосового управління і традиційно вбудовану сучасну панель управління і бездротовий пульт дистанційного управління.
Кондиціонер має три функції: охолодження, осушення та вентиляція повітря — використовуйте їх у міру необхідності.
Клас енергоспоживання «А» гарантує, що комфорт перебування при приємній температурі не вплине на ваш домашній бюджет. Завдяки віконному люверсу можна естетично закріпити трубу в жалюзі або відкрити вікно всього на кілька сантиметрів.
Система рециркуляції конденсату забезпечує використання конденсату для охолодження випарника. Внаслідок цього резервуар для залишкової води необхідно спорожняти рідше.
Найбільш важливі особливості портативного кондиціонера Clatronic CL 3716:

Пристрій має холодопродуктивність 9000 БТЕ, що дозволяє охолоджувати 400 м 3 повітря на годину.
3в1
Кондиціонер має функції охолодження, осушення та вентиляції.
Контроль
Пристрій можна програмувати через Wi-Fi, що дозволяє легко підключитися за допомогою смартфона або планшета через безкоштовну програму. Бездротове підключення робить керування кондиціонером ще простіше і дозволяє керувати пристроєм із будь-якої точки світу. Також пристрій має функцію голосового керування та традиційно вбудовану сучасну панель керування та бездротовий пульт дистанційного керування.
Таймер
24-годинний таймер дозволяє запрограмувати увімкнення пристрою, наприклад, перед поверненням додому, щоб кімната, в якій він знаходиться, була належним чином охолоджена і готова до нашого повернення.
Ідеально як подарунок.
Пристрій має елегантну упаковку, що робить його ідеальним як подарунок!
Розміри кондиціонера:
Розміри (прибл. Ш x В x Г) та вага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потік повітря | 400 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Мобільний |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Максимальна довжина комунікацій | 1.5 м |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 20.1 кг |
| Висота | 698 мм |
| Глибина | 338 мм |
| Ширина | 354 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |