









Відправка з 07 травня 20266 253 ₴

Clatronic KK 3786 — це окремий пристрій 3-в-1, що поєднує в собі такі пристрої, як духовка з функцією гриля та електрична плита з 2 конфорками — ідеальне рішення для гуртожитку, квартири-студії, кемпінгу або кімнати відпочинку.
Пристрій дозволяє готувати смачну жарку, курку-гриль, овочі, піцу, торти, а також супи або повноцінні обіди. Просте керування та висока функціональність духовки та плити гарантують приготування смачних страв – достатньо вибрати відповідну функцію та аксесуар.
Характерною особливістю пристрою є велика місткість духовки – її внутрішній об'єм становить цілих 28 літрів, що дозволяє спекти велику курку або майже 30 см піци. Духовка оснащена функцією конвекції, верхнім і нижнім нагрівачами – ми можемо включити один з нагрівачів або обидва одночасно. У комплект духовки входять рожен, деко і грати.
Духовку легко мити – вона має знімний піддон, куди можуть потрапляти крихти та жир.
Найважливіші особливості пристрою 3в1 Clatronic KK 3786:
Духовка:
Аксесуари:

Варильна поверхня:
Дві нагрівальні пластини:
Чому варто купити пристрій 3-1 Clatronic KK?
3в1
Пристрій поєднує такі пристрої, як духовка з функцією гриля і електроплита з 2 конфорками. Пристрій дозволяє готувати смачну печеню, курку-гриль, овочі, піцу, торти, а також супи або повноцінні обіди.
Універсальність
Завдяки своїм компактним розмірам піч ідеально підходить для гуртожитку, квартири-студії, кемпінгу чи кімнати відпочинку.
Ідеально підходить для подарунка
Пристрій має елегантну упаковку, що робить його ідеальним як подарунок!
Розміри пристрою:
Розміри (прибл. Ш х В х Г) та вага
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 397 мм |
| Глибина | 333 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | антипригарне покриття |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Основні | |
| Варильна поверхня | електрична |
| Тип плити | Настільна |
| Духова шафа | електричний |
| Покриття варильної поверхні | антипригарний |
| Характеристики духової шафи | |
| Вертел | Да |
| Кількість скел у дверцятах духовки | 2 |
| Об'єм духової шафи | 28 л |
| Очищення духовки | Традиційна |
| Телескопічні напрямні в духовці | Немає |
| Тип гриля | електричний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 0 |
| Кількість індукційних конфорок | 0 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |