







Відправка з 07 травня 2026707 ₴
Фен щітка ProfiCare PC-HAS 3011 — це інструмент для укладання, який працює як фен і щітка одночасно без необхідності використання фена і круглої щітки. Пристрій дозволяє завив локони, створити хвилю, розгладити волосся або надати їм об'єм за вашим бажанням. Потік теплого повітря регулюється на трьох температурних рівнях. Дві змінні насадки дозволяють домогтися бажаного ефекту. Захист від перегріву та трос на поворотному шарнірі забезпечують безпечне використання. Вбудований гачок дозволяє повісити пристрій на стіну – завдяки цьому пристрій завжди буде під рукою і готовий до використання.

O вимкнути
C тепле повітря
I середня температура
II висока температура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProfiCare |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |