









Відправка з 05 травня 202612 513 ₴

Кондиціонер має три функції: охолодження, осушення та вентиляція повітря - використовуйте їх у міру необхідності. Завдяки віконному люверсу можна естетично закріпити трубу в жалюзі або прочинити вікно всього на кілька сантиметрів
Клас енергоспоживання "А" гарантує, що комфорт перебування за приємної температури не матиме негативного впливу на ваш домашній бюджет.
Система рециркуляції конденсату забезпечує використання конденсату для охолодження випарника. У результаті резервуар для залишкової води необхідно спорожняти рідше.
Пристрій має холодопродуктивність 8000 БТЕ (2,05 кВт), що дає змогу охолоджувати 380 м3 повітря на годину.
Найважливіші особливості портативного кондиціонера Clatronic CL 3672:

Розміри:
Розміри (прибл. Ш x В x Г) і вага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Охолоджуюча здатність | 8000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 2050 Вт |
| Потік повітря | 380 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Мобільний |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція іонізації | Так |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |