






5 048 ₴

Сучасний планетарний міксер – гарне та ефективне обладнання для всіх, хто любить піч. Потужність 1100 Вт гарантує, що ви впораєтеся з найважчим тестом. Він успішно замісить за вас тесто для хліба, макаронів або пельменів. Вам більше не доведеться місити тісто насилу та хворими руками. Тепер за вас це зробить робот, поки ви готуєте начинки та доповнення. За допомогою спеціального міксера можна замісити бісквітне тісто середньої густоти. Також можна збити вершки чи збити вершки. Для цієї мети використовується віночок з нержавіючої сталі.
Містка 5-літрова чаша виготовлена з нержавіючої сталі. Завдяки цьому він міцний, безпечний для здоров'я і легко миється. Її розміри дозволяють готувати до 3 кг тіста за раз. Стабільність роботи гарантує спеціальна система передач із міцних елементів.
Найважливіші особливості планетарного міксера Bomann KM 6010 CB :
Види наконечників та їх використання:
Розміри (прибл. ширина х висота х глибина) та вага
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomann |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Система 3-в-1 | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 299 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 366 мм |
| Комплектація | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Емульсійна насадка | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |