
Відправка з 05 травня 2026845,36 ₴
828,45 ₴

Подвійна спіраль прискорює видалення матеріалу назовні, тим самим скорочуючи робочий час.
Вставка Widia збільшує термін служби свердла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| В наборі | 30 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Загальна довжина | 800 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |