









2 279,57 ₴
Перетворювачі напруги призначені для перетворення постійного струму від акумуляторів 24 В у змінний струм 230 В. Пристрій оснащений USB-роз'ємом для живлення і зарядки мобільних пристроїв.
Синусні перетворювачі, на відміну від звичайних AC/DC-перетворювачів, видають на виході синусоїдальну змінну напругу (таку саму, як у мережі). Ці типи інверторів ідеально підходять для живлення таких пристроїв, як електроінструменти, насоси, побутова електроніка та побутова техніка.
Характеристики товару:
Загальні дані
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Номінальний струм | 24 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Струм |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 224 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |