







1 414 ₴

Перетворювач перетворює постійний струм напругою 12 В від акумуляторів і автомобільних установок у змінний струм напругою 230 В.
Ви можете використовувати його для живлення електронного обладнання, що потребує живлення 230 В.
Пристрій має постійну потужність 350 Вт і максимальну миттєву потужність 700 Вт.
У комплект входить кабель із вилкою, що підходить до гнізда прикурювача автомобіля, і кабель із затискачами.
Використання:

Захист:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна потужність | 700 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |