









3 662,24 ₴

Пристрій оснащений USB-портом для живлення та заряджання мобільних пристроїв.
Синусні перетворювачі, на відміну від класичних перетворювачів змінного/постійного струму, виробляють на виході змінну напругу синусоїдальної форми (таку саму, як в електромережі). Перетворювачі цього типу ідеально підходять для живлення таких пристроїв, як електроінструменти, насоси, електроніка та побутова техніка.
Особливості:

Дані про вхідну напругу (постійний струм)
Дані про вихідну напругу (змінний струм)
Характеристики
Функції безпеки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 132 мм |