









3 701 ₴

Пилосос призначений для сухої та вологої роботи, що дає змогу позбутися більшої частини відходів, які утворюються під час виконання різних робіт.
Бак ємністю 30 літрів виготовлено з нержавіючої сталі.
Додатковою функцією пилососа є обдув, що дає змогу, наприклад, видувати бруд із важкодоступних місць.
Пилосос оснащений 4 поворотними колесами, що дають змогу легко пересувати прилад.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Аксесуари | |
| Турбощітка для підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |