









4 137 ₴

Шліфмашина має шліфувальний камінь діаметром 150 мм і завтовшки 20 мм, закріплений на шпильці діаметром 12,7 мм, і шліфувальний черевик із нескінченною стрічкою розміром 50х686 мм. Модель призначена тільки для роботи всуху.
Він дає змогу ефективно виконувати такі роботи, як шліфування, заточування й очищення різних видів предметів та інструментів.
Особливості:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 9 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2980 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |